Autorskie Studio Projektu Qubatura
Qubatura
Opinie
Publikacje

Qubatura

Opinie naszych klientów. Dziekujemy!

Polecamy usługi Pani Maciejki jako profesjonalnego i rzetelnego projektanta wnetrz. Pani Maciejka przygotowała dla nas projekt mieszkania idealnie odzwierciedlajacy nasze gusta. PO PROSTU SUPER.
Urszula i Giuseppe
Bardzo twórczy duet profesjonalistów. Mieszanka artystycznej fantazji z praktycznym podejsciem do aranzacji wnetrz. Realizujemy wspólnie juz drugi projekt i jezeli w przyszłosci podejmiemy kolejne wyzwanie inwestycyjne, to z pewnoscia zwrócimy sie o pomoc do Maciejki i Roberta.
Beata i Mirek Juchowie
Pracownia QUBATURA to niewyczerpana kopalnia pomysłów, niestandardowych rozwiazan i mistrzostwo w doborze kolorów.
Ponadto jesli marzysz o meblach, których nie ma nikt inny TYLKO TY, to trafiłes pod własciwy adres. Goraco polecam!
Ewa Popkowska
Miałam okazje współpracowac z Pracownia Q przy projektowaniu i urzadzeniu mojego domu. Jestem bardzo zadowolona z tej współpracy i z czystym sumieniem moge ja polecic innym. Duze zaangazowanie i oryginalne projekty, które sa dopasowane do oczekiwan klienta i tworza spójna całosc. Duze wyczucie jesli chodzi o kolory i oswietlenie. Poza tym wszystko zostało zrealizowane zgodnie z planem. Bardzo polecam te firme
A.D.
Współpraca z Pracownia Q przebiegała w miłej, przyjaznej atmosferze, zaowocowała stworzeniem niesamowitego miejsca, a efekt koncowy przerósł moje oczekiwania. W 100% profesjonalisci! Zdecydowanie polecam z uwagi nie tylko na pomysłowe wykonczenie mieszkania, oryginalne wnetrza, dopasowane do indywidualnych potrzeb i stylu zycia ale równiez nietypowe rozwiazania, które pomogły wygospodarowac dodatkowa przestrzen.
Ewa J.
Wszystkim niezdecydowanym, poszukujacym wsparcia przy tworzeniu indywidualnego wnetrza polecam QUBATURe. Duet Maciejka & Robert to fuzja wiedzy i talentu technicznego Roberta i wrazlwosci Maciejki. Ich umiejetnosc wyczucia moich upodoban i znajdowanie niestandardowych rozwiazan sa dla mnie bezcenne.
Jola
Polecam duet Maciejka & Robert. swietnie sie uzupełniaja
- on bardziej techniczny i budowlany,
- ona wrazliwa na kolory, całe wyposazenie i wszelkie dodatki.
Dodatkowo Robert jest bardzo oryginalnym artysta, co wyraza w obrazach, czy graffiti na scianach... Chetnie moge pokazac ich realizacje w naszym mieszkaniu.
Kasia Kryda
Niedawno remontowalismy i wykanczalismy stary dom. Pomimo wielu obaw zdecydowalismy sie na pomoc fachowców i nawiazalismy współprace ze Studiem Projektowym Qubatura, czyli swietnym duetem Maciejki i Roberta. Meski element tego teamu to kwestie budowlano-techniczne, a kobiecy to gotowa przestrzen, faktury, kolor, estetyka.
Nasze obawy dotyczyły dwóch aspektów: oczywiscie finansowej (legendy kraza o niebotycznych gazach dekoratorów wnetrz!), oraz, przede wszystkim, obawialismy sie czy uda nam sie zachowac nasz własny styl i nie ulec szalonym designerskim koncepcjom. Obie obawy okazały sie bezpodstawne. Jest to zasługa Maciejki, która przede wszystkim uwaznie słucha. Jej projekty sa wypadkowa naszych marzen oraz jej artystycznej duszy, wrazliwosci i wykształcenia. Nie czulismy, ze ktos nam cos narzuca, a raczej podpowiada kierunek. Jednoczesnie skorzystalismy z wielu fajnych pomysłów i rozwiazan, które nam nie przyszły wczesniej do głowy.
Kolejny dom zbudujemy od poczatku z Maciejka i Robertem!
Ania i Przemek
Współpraca z Qubatura to wybawienie w procesie wykonczenia mieszkania. Sprawnie, profesjonalnie i terminowo zarówno w kwestiach technicznych jak i estetycznych. Wsparcie w procesie wyboru materiałów i nadzoru w trakcie realizacji nieocenione. Po aranzacji jednego mieszkania z Maciejka i Robertem na pewno nigdy wiecej nie zrobimy tego sami!
Edyta i Łukasz Pietka
Zdecydowanie indywidualne, a NIE szablonowe podejscie do klienta i szukanie rozwiazan "szytych na miare".
Dorota
Wspolpraca z Maciejka i Robertem była wielowymiarowo bardzo pozytywnym doswiadczeniem! To co doceniamy szczególnie to zdrowy balans miedzy artystyczna kreatwnoscia a praktycznoscia proponowanych rozwiazan, umiejetnosc odczytywania potrzeb klienta, ogromna cierpliwosc oraz ponadprzecietne, fizyczne i emocjonalne zaangazowanie!